TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Featured

Spoločne lokalizujeme hru!

AKTUALIZÁCIA: prvá fáza prekladu skončená, prešli sme do ďalšej etapy – LOKALIZUJEME QUESTY!

Děkujeme Vám, za vaší stálou podporu a za zájem o Escape from Tarkov! Cítíme se opravdu výjimečně s takovou komunitou jakou jste vy – oddaní, ochotní pomoci a pečlivý. Vaše společné úsilí dělá naší hru každý den o něco lepší – testování, navrhování úprav a nové nápady – opravdu si toho vážíme.

Nyní, když se blíží otevřená beta a hra je stále více a více kompletnější, rozhodli jsme se, že by bylo skvělé, aby Escape z Tarkov bylo dostupnější i pro ty, jejichž rodný jazyk je jiný než anglický nebo ruský.

V našem úsilí nalézt nejlepší způsob, jak lokalizovat herní texty, jsme dospěli k závěru, že žádná agentura typu „run-on-the-mill“ by nemohla tuto úlohu splnit lépe, než vy – nadšenci se zálibou pro realistické FPS, kteří disponují potřebnými znalostmi, rodilý mluvčí a nakonec – děláte to pro sebe. Proto jsme se rozhodli jít s možností otevření překladových souborů:

https://translate.escapefromtarkov.com/

Rádi bychom Vás zapojili do naší snahy učinit Escape from Tarkov dostupné všem hráčům po celém světě, kteří se už nemůžou dočkat!

0
2 komentáre
  1. test

    0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation