TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky

Obchodováním s EFT účty porušujete smluvní podmínky

Vážení hráči!

Rádi bychom Vám připomněli, že obchodování tj. nákup a prodej účtů hry Escape from Tarkov je přísně zakázáno. A tento zákaz je uveden v podmínkách, se kterými, při placení za EFT, souhlasíte. V případě, že by se něco podobného stalo, bude k odpovědnosti hnán jak kupující, tak prodávající. Proto Vás důrazně upozorňujeme, abyste se takovým obchodům vyhnuli. Nekupujte účty z druhé ruky a nesnažte se je ani prodat! Pokud se tak stane bude přístup do hry z tohoto účtu zablokován a kupující riskuje, že navždy ztratí svoje investované peníze.

Chcete-li si vyjasnit vaše práva a povinnosti nahlédněte do obecné části podmínek k této službě:

„13.1 Pokud porušíte některá ustanovení těchto smluvních podmínek, Vaše oprávnění k používání služeb (hry) se automaticky ukončí. Battlestate Games Limited může na základě vlastního uvážení ukončit Váš uživatelský účet v rámci Služby (hry) nebo pozastavit váš přístup k němu, nebo ukončit váš přístup k Službě (hře) kdykoli, s upozorněním nebo bez upozornění. <…>

5.3 Při vytváření účtu budete také muset poskytnout „uživatelské jméno“ a / nebo osobní údaje, pod kterými budete vystupovat ve spojení se Službamou (hrou). Uživatelské jméno a údaje jsou vázány na váš účet a jsou nepřevoditelné (což znamená, že je nelze přenést nikomu jinému). Nesmíte používat uživatelské jméno nebo osobu, která je používána někým jiným, je vulgární nebo urážlivá, napodobuje jakoukoli třetí stranu, porušuje jakékoli vlastnické právo jakékoli třetí strany nebo jinak porušuje tyto smluvní podmínky.

5.4 Všechny vaše osobní údaje týkající se vašeho účtu nesmíte nikomu sdělit. To stejné platí i o zveřejňování vašeho ID účtu nebo hesla, tajné otázku nebo odpovědi. Toto se vztahuje i na vaši přátelé, příbuzné, rodiče, děti, manžele, spolupracovníci a ostatní hráče EFT.

5.5 Jste plně zodpovědní za své jednání a zacházení s vaším účtem a také za veškeré porušení těchto smluvních podmínek, která byla spáchána prostřednictvím vašeho účtu. BSG nenese žádnou odpovědnost za ztrátu nebo poškození vyplývající z neoprávněného použití vašeho účtu nebo z jakéhokoli neoprávněného přístupu, použití, změny, úpravy a / nebo ze zveřejnění vašich osobních údajů.

5.6 Musíte zajistit, aby váš účet a počítač byl zabezpečený proti přístupu třetích stran. Informujte nás prosím okamžitě na adrese info@battlestategames.com, pokud se dozvíte:
(A) jakékoli neoprávněné použití vašeho účtu nebo jakékoli jiné porušení bezpečnosti; nebo
(B) jakékoliv hackerské nástroje používané nebo které by mohly být použity ve vztahu k Službě (hře).

kompletní podmínky:
https://www.escapefromtarkov.com/legal/terms_of_service_en.html

21015823_1730458170581829_460460956420616122_o.thumb.jpg.237f2e069e1310dab05b96ff4eccd0ed.jpg

0
2 komentáre
  1. no já bych svůj účet už z pricipu ani jinou hru neprodal…jen bych se pozastavil na množstevní slevou kterou BS poskytuje mam pocit když koupíš 5 kopii máš slevu! to si to lidi mají koupit 5x sobě ?

    0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation