TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky

HW požadavky

Každým updatem, který je minimálně jednou do měsíce, je projekt EFT optimalizován. Přesto se ale hra asi nikdy nedostane pod toto minimum.

MINIMÁLNÍ HW:

OS: Windows 7/8/10 (64 Bit)

Processor: dvou-jádrový procesor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3), 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)

RAM: 6 GB

Grafika: kompatibilní s DX9 s 1 GB pamětí

Zvuk: DirectX kompatibilní zvuková karta

Připojení: stále připojení k internetu (rychlost 7Mb/s)

Místo na disku: from 8 GB (ideálni je SSD disk)

S tímto HW si zahrajete, ale bude vám trvat třeba i 20 min než se do hry dostanete. Osobně doporučuji 16 GB RAM. Důležité je také mít aktuální ovladače (SW). Na optimalizaci se stále pracuje, takže i když nesplňujete minimum neznamená to že si EFT nezahrajete.

0
5 komentárov
 1. Mam FX-8300 ( s jinym chladicem, ale zakladni takty ), GTX1050Ti, 8Gb DDR3 1866, na factory a woods nemam jedinej problem jet na medium. Customs a Shorline to mam orezany jak cyp, ale jede a nepada, jen obcas brutalni drop FPS. JInak taky vyuziti RAM 90-100%… prusvih je ten, ze jakmile zaplnis ram, zacnou se zapisovat soubory na HDD a pokud mas pomalejsi HDD ( nebo ho mas v bordelu ) a ne SSD tak mas problem a hra pada, nebo seka nehoraznym zpusobem 😉

  0
 2. Dnes je jednoducho 8GB RAM malo…

  0
 3. 8gb neni standard, promin ale hraju uz dlouho a hodne let zpet bylo 16gm hodne levne a u EFT se vic ramky fakt hodi

  0
 4. Presne ako odporúča PugMonk. Mám 8gb a hra občas padá .. niekedy ani raz za deň inokedy 4x posebe .. A v taskmanazeri píše, že ram využitá na 100%. Tak asi tam bude problém. Ide podľa mňa o nejaký Bug a hádam to opravia 🙂 lebo 8gb je štandard viac menej a nie každý má viac (ja upgradujem na 16 .. doteraz nebol dôvod )

  0
 5. Až na tú RAM spĺňam požiadavky na maximum ale hra mi neustále padá takže si ešte asi počkám :-/

  0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation