TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky

Zpráva od Nikity

Aktuálně pracujeme na patchi 10.5 a nebude to tak dlouho trvat a bude už připraven ke stažení. Většina klíčových funkcí je hotovo – a testujeme je, abychom zajistili, minimum zásadních problémů. Ale bugy budou (samozřejmě!). Takže, jaké jsou hlavní body nadcházející aktualizace:
– animace použití medikamentů, jídla a pití. Animace budou blokovat manipulaci se zbraní, ale půjdou zrušit. Také budou blokovat určité akce, jako je sprintování – záleží na typu spotřebovánaného materiálu. Než patch vyjde zkusíme udělat nějaké ukázkové video. Současný systém obnovy zdraví zůstane, ale následně bude přepracován na základě systému regenerace.
– Bleší trh. Obrovský přínos do hry a první krok k plně dynamické herní ekonomice. Tady by se mohlo objevit spousta různých případů s potenciálními problémy, takže bude potřeba to pořádně vyzkoušet.
– přepracované AI. Udělali jsme velkou změnu v chování AI (opět). Protentokrát je jisté, že se AI budou chovat skutečněji a mnohem víc lidsky.
– přepracování ergonomie. Konečně začně působit na vaši zbraň správně (do teď neměla skoro žádný účinek). Takže už bude mít důvod k modifikaci vaší zbraně s ohledem na ergonomii, protože to ovlivní míření, zdvih a další věci. Přínos ergonomie je právě teď v procentech, v patchi 10.5 budeme mít přesnou hodnotu (vylepšování ergonomie bude mít mnohem větší vliv). Takže celková manipulace (zacházení) se zbraněmi bude záviset na ergonomii, hmotnosti zbraně, stavu hráče, dovednostech, masteringu, magii.
– Systém hodnocení (ranking). Bude zveřejněn na internetových stránkách. Budeme testovat různé typy hodnocení a uvidíme, jak to půjde.
– nové mody pro pušku Mosin, které budou zpřístupněny až v novém linii úkolů u Mechanic. To platí také pro MP7.
– a další důležité opravy, drobné funkce a optimalizace, které budou v patchnotech pro 0.10.5.

Možná jsem něco zapoměl, ale tohle je to hlavní. A Bude úplný WIPE, možná s výjimkou úrovní masteringu zbraní.

Nikita

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation