TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Featured, Images, Novinky

TALKINGTARKOV #3: hlavné témy

Dobrý deň operátori,

dňa 18. 05. 2018 prebehol daľší live stream od Kleana, záznam nájdete tu: twich

Live streamu sa zúčastnili: Nikta, Klean, Dayzru a Smoke. Všetci sa spoločne rozprávali na témy, ktoré sa aktuálne týkaju budúceho vývoja EFT. Okrem iného sa účastnici streamu snažili priebežne odpovedať aj na položné otázky od aktívnych fanušikov počas live prenosu.

Hlavné témy streamu:

 

1. vývojari pripravujú nové módy, ktoré budete môcť aplikovať na SKS. Ako vidíte na obrázku tieto vylepšenia umožnia zmeniť pažbu, predbažbie a pridať rôzne nové súčasti zbrane SKS.

2. do hry časom pribude nový druh zásobnika pre AKM, ktorý bude obsahovať muníciu ráže 7.62 s celkovým počtom 73 nábojov. ( známy štýl zásobnika, bubnový);

3.okrem iného aktuálne vývojari pracuju na modely modernizovanej zbrane FN FAL DSA 58, zbraň by mala používať muníciu ráže 7.62 NATO;

4. pripravuje sa Claymore mína – ako povedal sám Nikita,  vývojari analyzujú a spracovávajú reálne správanie sa výbušneho nástražného systému. Za žiadnu cenu to nechcú odfláknuť. Napríklad, jej samotné použitie boji nebude podobné ako pri CoD, keď ju len zapichnete do zeme a utekáte ďalej. Bude si vyžadovať čas, aby sme túto minu použili, vlastne tak ako tomu je aj v reálnom živote.

5. na tému  SMGs sa Nikita vyjadril, že v budúcnosti plánuju aby tento druh zbraní bol oveľa dostupnejší a zároveň aj lacnejší pre väčšinu hráčov;

6. postupne do hry pribudnú nástražné systémy  známe ako IED a podobné, tieto budete môcť využiť na podmínovanie rôznych predmetov, mŕtvých tiel tak aby počas prehladávania došlo k explózií a tým ste mohli zraniť alebo zabiť iného hráča.

7.nová sekera značky Fiskars model X7, pričom Nikita podotkol, že  spoločnosť Fiskars nie je sponzorom hry, je to práve situácia kedy životom overený nástroj môže poslúžiť vyníkajúco aj v hre ako je EFT.

8. Mosin-Nagant známa klasika, ktorá od jej vyroby prešla dlhú cestu, najslávnejšie časi zažila počas druhej svetovej vojny. Vývojari pracujú na Mosin-e  a jeho podifikáciach tak aby sa čo najbližšie priblížili reálnej zbrani. Postupne do hry pribudne aj tento kúsok.

9. do arzenálu zbraní, ktoré môžete teraz využívať počas taktických bojov v Tarkove pribude aj granátomet. Podľa slov Nikity bude jeho používanie náročne a bude si vyžadovať určitú skúsenosť aby ste dokázali efektívne používat takýto druh zbrane.

10. väčšina fanušikov rozsiahlých možností módovania zbraní sa už určite potešila, do zbrieky má pribudnúť aj nový kolimátor s 2,5x priblížením .

11. spoločnosť pracuje na tvorbe nábojov pre brokovnicu  ráže 12 RIP shell, ktoré budú mať podobné vlastnosti ako doteraz známe „slugy“, pričom táto novinka by mala mať ešte lepší zastavovací účinok.

12. nová zbraň RPK 16 – momentálne prebieha tvorba animácií pre tento model útočnej pušky.

17. live konverzácia obsahovala aj tému wipow, pričom odznela aj informácia, žeby budúce wipy by moli byť zamerané na postavu hráča a inventár, ale samotný vzťah s obchodníkmi by ostal nezmenený. Samozrejme túto informáciu Nikita úplne nepotvrdil;

18. medzi vysoké priority radí riaditeľ BSG aj zlepšenie efektívnej činnosti Anticheat systému, ktorému venuje spoločnosť značnú energiu;

19. spomenuli aj blížiaci sa update 8.4 ale skôr v duchu, že Nikita aj tak neprezradí čo všetko bude obsahovať.

 

Uvidíme sa v Tarkove!

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation