TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky, Súťaže

Sváteční soutěž

POST Č. 1/5

V norvinské oblasti nedaleko Tarkova došlo pod železničním viaduktem k tajnému setkání dvou náborářů PMC USEC. Díky našemu spolehlivému kontaktu se nám podařilo získat GPS souřadnice setkání a částečně ho zadokumentovat.

 

POST Č. 2/5

Náboráři USEC, na místo přijeli sami. Svá  typická SUV, které používají jejich jednotky, v celém tarkovském regionu zaparkovali na dohled od sebe a oba pomalu kráčeli k místu setkání.  Po počátečním přivítání a běžných průpovídkách, přešla řeč na konkrétní téma – nedostatek operátorů v Tarkově.

Podle všeho, chtějí USEC zásadně změnit poměr sil v Tarově. Našli způsob jak ilegálně obejít blokádu oblasti a vysadit zóně více lidí najednou.

Bližší detaily rozhovoru se i přes veškerou snahu nepodařilo zaznamenat.

Musíme zjistit, kdo je jejich kontakt v Tarkově a přesvědčit ho, že si vybral špatnou stranu.

Našim lidem, se naštěstí podařilo, během krátkého rozhovoru, napíchnout jednomu z mužů mobilní telefon, který nechal v autě. Pár minut po schůzce, zaznamenala tato štěnice hovor, který byl ale bohužel šifrovaný.

 

POST Č. 3/5

https://youtu.be/Zv7X4w4-zsY

Bohužel tento záznam je zatím všechno co máme. Teď je potřeba ho co nejrychleji dešifrovat.

 

POST Č. 4/5

Když naši lidi, procházeli okolí místa setkání, našli ve stopách od SUV kousek zmuchlaného papíru. Snad ti to nějak pomůže, nevím. Možná by to mohlo být součástí klíče k tomu záznamu, nebo to tam taky leželo už dlouho předtím, kdo ví?

 

POST Č. 5/5

Nevíme jaké jsou možnosti a kapacity transportu. Každopádně se naši operátoři musí na místo dostavit co dříve než kdokoli jiný. Neztrácejme čas. Až budeš něco mít, pošli nám to do zprávy na FB. Ať jsou to naši, kdo budou příště vysazeni v Tarkově. To je pro tuto chvíli je to vše. Tak do práce.

TATO SOUTĚŽ PROBÍHÁ SOUČASNĚ I NA OFIC. EFT FÓRU.

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation