TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky

Prohlášení Nikity Buyanova

Nikita Buyanov, COO Battlestate Games:

Koukám, že lidi začínají být nervózní a obecně nás začínají bombardovat. A důvod je starý jako svět.

Momentálně jsme v situaci nově vznikajících cheatů a cheaterů a stejně tak modifikovaných starých cheatů. Trpíte na to právě teď vy a my v reakci na tuto situaci provádíme příslušné akce. Provádíme vlny banů. Mnohokrát jsme říkali, že ČISTÁ HRA je pro nás jednou z nejvyšších priorit. Cheaty se vyvíjejí – ale my také. Spouštíme nové algoritmy a šílenství začíná – s každou velkou vlnu banů dostáváme ty samé reakce. VŠICHNI zabanování hráči jsou zabanováni z jasných důvodů (cheating). Ale I tak se snaží vyznít, že jsme je zabanovali záměrně, jako bychom milovali a chtěli jejich peníze. To není pravda.

A znovu opakuji svoje prohlášení, které jsem řekl zabanovaným hráčům.

“Byli jste zabanováni za to, že jste používali cheaty od jednoho z hlavních vývojářů cheatů, které z jasných důvodů nebudeme prozrazovat. To je jasný a přímý důvod vašeho banu. Máme veškeré technické informace na toto téma a můžeme je použít jako důkaz u soudního procesu, pokud bude třeba.” Proč nemůžeme říci veřejně, o jaký cheat se jedná? Třeba například proto, že by se vývojáři cheatu dozvěděli o tom, že jejich novou verzi cheatu detekujeme.

Nebudete zabanováni za používání NE-cheatovacích programů. Nemůžeme vám dát seznam, protože máme pouze seznam cheatů. Na seznamu není žádný typický, hodně používaný program. Nebudete banováni za používání rain meteru. Nebudete banováni za používání memory cleaner. Nebudete banováni za používání visual studia, reshade/sweetfx a ostatních programů.

Pokaždé, když udeří vlna banů, dostáváme zprávy – cool zprávy jako, “To byl bratr” a “Jen jsem to stáhl a vy jste mě zabanovali”. Dostáváme výhružky od synů slavných právníků, kriminálních bossů a podobně. A také posty o “SPRAVEDLNOSTI” banu. Hodně jich, Úplně. Pokaždé.

Tak to je. Poslední věc – Cheat Engine, běží na pozadí. Cheat Enginey běžící na pozadí mohou skenovat paměť procesů, kde se můžete dozvědět specifické informace, které je možné později použít v cheatech. Chceme dát tuto možnost vývojářům cheatů nepozorovaně? Ne. Proč máte spuštěný Cheat Engine a zároveň EFT? Možná chcete cheatovat? Ne? Nezájem.

Nevěřte žádným postům hráčů, kteří tvrdí, že byli zabanováni bezdůvodně. Máme stopy (důkazy), které můžeme použít v oficiálním řízení, pokud bude třeba.

Haters gonna hate, ale my, BSG, jsme tu pro vás – poctivé hráče. Jsme tu všichni pro vás.

Děkujeme za pozornost.

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation