TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky

Program Shepra sa práve začal!

 

„Ak niekto na vašej strane nefňukal, alebo nehrešil,

Hoci s láskou a hnevom, ale na ťahal…“

Vladimir Vysotsky, ruský básnik a spevák

Hory vyžadujú Tvoju statočnosť podobne ako aj v  Tarkove. V horách ste závislý  jeden od druhého, rovnako ako je to aj Escape from Tarkov. Na horách sa môžete spoliehať len na svojho priateľa a v Escape From Tarkov môžete počítať iba s dôveryhodným partnerom, ktorý Ti vždy kryje chrbát.

Iba tí najsilnejší, najskúsenejší horolezci sa stanú Himalajskými Sherpami a len tí najlepší a najskúsenejší sa stanú Sherpami v Tarkove.

 

Himalájsky šerpa je ten, ktorý vedie ľudí cez vysoké horské pásma plné nástrah a nebezpečenstiev spojených s náhlymi úmrtiami. Prechádzajú cez rokliny a ľadovce, poznajú všetky možné úskalia na ich ceste, aby poznali že si musia zobrať viac lana, alebo jedla – prípadne viac granátov, alebo sniperku.

Podobne aj v Tarkove je Sherpa veterán, expert na hry, majster boja na blízko a na diaľku, ovláda rôzne taktiky boja. On jednoducho neriskuje. Každý deň sa vydáva do Tarkova, aby bojoval proti jeho nepriateľom. Jeho ruka je pevná a pohyby sú neomylné.
Iba Šerpa môže trénovať nováčika a varovať ho pred rýchlou a slávnou smrťou.

Samotná tvrdosť  nestačí – ani na lezenie na vrchu Elbrus, ani na vyčistenie lokalít v Tarkove. Vyžaduje to skúsenosti, ktoré nazbierate počas skúšok.

Sherpa trénuje nováčikov.

Sherpovia sa snimi dostanú do raidu.

Sherpovia ich varujú: „ pozorne sleduj svoj krok, tu je  diera.“

Sherpa zachráni nováčikov, ktorí sa bavia s opätovným nabitím, keď cez hučanie búrlivého srdca počujú len jednen ostrý výstrel odstreľovacej pušky a pokojný hlas Sherpu: „Mínus jeden“.
Sherpa je špeciálnym titul, nie je  pre všetkých, ale iba pre tých najdôležitejších. Sherpa pravidelne dostáva od Battlestate Games špeciálnu muníciu pre svoju nebezpečnú prácu. Sherpa vydáva nováčikom štartovacie balíčky zbraní a vybavenia do raidu.

Sherpa má špeciálnu hodnosť na oficiálnom fóre a čo je najdôležitejšie pre vynikajúcu službu, Sherpa môže dostať odmenu  v podobe špeciálnej stuhy (o tom budeme neskôr informovať).

Program Sherpa začína dnes!

Želáme vám veľa šťastia v boji a trpezlivosti pri výcviku nováčikov, nový Sherpa!

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation