TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Featured, Highlighted, Novinky

Hľadá sa nový majiteľ TARKOVCSR

Zdravím operátori,

Už je to nejaký ten rok, čo sa aktívne, aj pasívne, venujem hre Escape from Tarkov. Projektu som venoval spočiatku veľa času, síl a energie. V zásade som stál pri zrode emisárov, následne sa aktívne pripojil do dev group, osobne stretol s Nikitom, spriatelil s Denisom (s ktorými som dodnes v kontakte na FB) a mnoho iného čo nebudem prezrádzať 🙂

Projekt sme aj vďaka chalanom zo staffu viac priblížili mainstreamu tu v CZ/SK a v základe vytvorili najväčšiu lokálnu komunitu, ktorá počíta s 4 000 fanúšikmi na FB, stovkami registrovaných užívateľov na webe a rovnako tak stovkami členov na Discorde.

Je toho veľa, eventy na najznámejších podujatiach v našich končinách, ktoré sa dostali aj na oficiálny fanpage projektu, spolupráca s najväčším streamerom u nás (restt), započatie komunitných lokalizácií, ktoré sme inicializovali na začiatku my atď.

Čas samozrejme letí, moja iniciatíva sa presúva na iné projekty a nastal čas, kedy chcem, aby celý tento projekt viedol niekto ďalší.

Pokiaľ teda máte záujem viesť Facebook, Web aj s doménou, Discord a databázu registrovaných užívateľov, kontaktujte ma na admin@tarkovcsr.com s vašou ponukou.

Pokiaľ sa nedorieši migrácia, tak vás samozrejme budem aj naďalej informovať o všetkých najpodstatnejších novinkách 😉

Ján

 

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation