TARKOVCSR
SOCIÁLNE:

Fórum

Na vytvorenie príspevkov a tém sa musíš prihlásiť.

LOKALIZÁCIA

Děkujeme Vám, za vaší stálou podporu a za zájem o Escape from Tarkov! Cítíme se opravdu výjimečně s takovou komunitou jakou jste vy - oddaní, ochotní pomoci a pečlivý. Vaše společné úsilí dělá naší hru každý den o něco lepší - testování, navrhování úprav a nové nápady - opravdu si toho vážíme.

Nyní, když se blíží otevřená beta a hra je stále více a více kompletnější, rozhodli jsme se, že by bylo skvělé, aby Escape z Tarkov bylo dostupnější i pro ty, jejichž rodný jazyk je jiný než anglický nebo ruský.

V našem úsilí nalézt nejlepší způsob, jak lokalizovat herní texty, jsme dospěli k závěru, že žádná agentura typu "run-on-the-mill" by nemohla tuto úlohu splnit lépe, než vy - nadšenci se zálibou pro realistické FPS, kteří disponují potřebnými znalostmi, rodilý mluvčí a nakonec - děláte to pro sebe. Proto jsme se rozhodli jít s možností otevření překladových souborů:

https://translate.escapefromtarkov.com/

Rádi bychom Vás zapojili do naší snahy učinit Escape from Tarkov dostupné všem hráčům po celém světě, kteří se už nemůžou dočkat!

Píšu sem jako zástupce skupiny fenixprodabing. Někdo z Vaší skupiny nás oslovil a když jsem odepsal na oba uvedené kontakty, nikdo se nazpátek neozval. Nyní jsem poslal zprávu přes facebook a píšu i sem. Pokud máte zájem na spolupráci a chcete po nás dabing do této hry a myslíte si, že to má skutečně význam, tak se mi ozvěte. Sice budu teď týden po jeskyních, ale nějak odpovím. Můj mejl je v profilu.

Díky ELFI

Podľa vývojárov dabing CZ / SK  v hre nebude, preklad textov do CZ / SK je hotový.

Čauko, kedy by zhruba bolo možné preklad ho do hry implementovať?
Nemáme takéto informácie?

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation