TARKOVCSR
SOCIÁLNE:

Fórum

Na vytvorenie príspevkov a tém sa musíš prihlásiť.

Bezradnost "znechucení" ze hry

Ahoj všem. Zdravím tuto komunitu také.

Ze hry jsem měl z prvu velikou radost, ale teď jsem z toho spíše nešťastnej 🙁 . Nějakých pár hodin už jsem nasledoval různé streamery (Eroktic, Veriitas, ZeroGaming...) mám mapy, různé tipy, exity poměrně znám a víceméně o výbavě a plno věcech zde mám jasno. Čekal jsem, že to bude peklo, ale nečekal jsem, že ze svých 30 RAIDŮ (a kupa jich ještě přibude) přežiju jen jeden jediný a to tak, že ho "předčasně proběhnu" bez kontaktu s nepřítelem. Kolikrát se mi stalo, že když se sotva spawnu a vystrčím hlavu, hned ji koupím. Už fakt nevím co mám dělat. Kempit na jednom místě mě taky nebaví a jelikož tu nemůžu vyřvávat po večerech do mikrofonu, protože mám malé dítě, tak jedu sólo hry. Prachy ve stashi se mi tenčí a tak jsem odkázanej na SCAVY. Jinak ještě všichni nepřátelé hrozně moc vydrží, když jim vyloženě nenasypu dávku na palici a já padám prakticky hned (mám takový pocit). Btw reaguji zde na jednoho kolegu, protože se mi taky už staly bugnuté EXTRACTY. Borci tam stáli nehnutě a nic (server běžel OK, ale už nebyl čas běžet jinam a zdechl jsem tuším v Customs).

Asi budu hrát neustále OFF-LINE a trénovat jen tam, jinak fakt nevím. Prostě se k tomu budu muset nějak prostřílet... Máte někdo nějaký tip?

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation