TARKOVCSR
SOCIÁLNE:

Fórum

Na vytvorenie príspevkov a tém sa musíš prihlásiť.

Otazky od zaciatocnika

Zdravim komunitu,

s hrou som zacal vcera. Stale mi nie je jasnych dost veci. Aspon daktore sa pokusim spisat a ak niekto bude mat cas a chut, mohol by odpovedat.

1. V hre su dve frakcie. Osobne hram za USEC no ak na mapke stretnem hraca z rovnakej frakcie mam ponom zacat strielat ? Dalej ako najlepsie rozlisim jednotlive frakcie ? budem to vediet casom rozlisovat podla armoru - vybavenia - skinov ?
  2. SCAV - ak hram tento mod raidu, XP na profil nedostavam ?? - ak sa mi podari uniknut zo scavom, equipment ktory odnesiem dostanem na profil ?
  3. V hre som zomrel uz asi 7 tisic krat a neostalo mi nic iba nozik. Je daka moznost ako zaciatocnik ako ja moze vyhnut niecomu takemuto ?
  4. V hre na zaciatku ukaze vzdy 5 extract pointov. Znamena to ze funguje iba tychto 5 pointov ? Alebo mozem ist aj ku takemu ktory nevypisalo ale je okolo nich zeleny dym. Dalej netusim co znamenaju otazniky (??:??:??) pri niektorych pointoch. Doslo mi, ze to ma byt nejaky cas, ale netusim ako ho zistim. Napr. siel som podla navodu na vasek stranke - dosiel som k extraktu OLD GAS PUMP v mape CUSTOM, no nechcelo ma extractnut aj ked tam vsade boli zelene dymovnice.

Na zaciatok by to bolo vsetko. Vopred dakujem za odpoved.

Ahoj, najlepšie je prísť na nejaký stream a tam ti to ochotný streamer ukáže.  (Môžeš kludne prisť aj na môj: https://www.twitch.tv/darth_ligo) 😀

1. V hre sú frakcie, za ktoré môžeš hrať, USEC alebo BEAR a "doplnkový SCAV". V tejto fázy hry môžeš zabíjať všetko čo sa pohne. (Vo full verzii to bude inak).

2. Za SCAVa dostaneš XP pre postavu SCAV. Tieto XP zistiš iba ked si priamo v hre za SCAVa v inventáry /TAB a tam SKILL/. Všetko čo vynesieš za SCAVa si môžeš prehodit do svojho profilu. Ale musis mať v profile volne miesto. Je dobre si pred raidom za scava uvolnit miesto, tak ze nejaky veci nahadzes na svoju postavu.

3. Základ je pežiť a najť exit. Vzácne veci traba dávať do secure kontajner (tie ti ostanu aj ked zomrieš).

4. Exity s ??:??:?? znamenaju, ze môžu byť otvorene ale nemusia. Niekedy su tieto exity bugnute - nefunguju, aj ked su oznacene ako funčne.

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation