TARKOVCSR
SOCIÁLNE:

Fórum

Na vytvorenie príspevkov a tém sa musíš prihlásiť.

free kill team .. a novy clenove ?

Ahoj .. vytvorili jsme si nedavno team s tagem - fk - 00 -

Jsme team zamereny na tvrdou farmu hracu nez samotneho lootu .. to je spise pak tresnicka na dortu .. disponujeme spousty taktik .. ( jak bezet z danyho respu .. kde se zastavit na chvilku a kde na dve minuty .. kam se divat ve spravny cas .. apod )  skladame se ze tri lidi a postupne bereme pod sva kridla dalsi .. tvrde jadro je z ALPHA testru ( ach ty DayZedkáři ) .. pricemz ja sam  hraji necely rok .. a neco malo o hre uz vim plus chovani a uvazovani hracu .. v dane situaci ..

jestli by jste si chteli zahrat ba dokonce vejit mezi nas .. nase pozadavky jsou cista komunikace bez zadrhelu s jasnym vyjadrovanim .. ( napr .. jsem mrtev , zabil me u kontejneru u brany s nazvem tarkov .. ) .. nestojime o adepty co si vylevaji emoce nad tim jak ho zabil hrac a ted zacina v hlave vysetrovani jak me mohl videt .. od kud me mohl zabit .. neni mozny a dalsi nesmysli ktere opravdu nikoho nezajimaji ...

vek ? ehm pokud je mi 15 a umim se bavit s 30 letym chlapem je to vklidu .. ale moc pubertaku to nedava .. spise 18+ a dalsi jsou staty .. i ja sam chodim sekerky z nudy .. dostavam jednicku atd .. ale chci videt vseobecne staty .. zabitych pmc .. procentualni uspesnost raidu a smrt

kontaktovat poprosim hlavne me ( xStyle ) ... beru si to na triko ja .. najdete me na discortu kde je ma nejvyssi aktivita ..

jeste jednou .. nejsme klan ... ale team cili kazdy ma pravo rict svuj napad ktery se aj odzkousi ..

neco o nas ? hm .. ja sam  jsem takovy Usain Bolt :DDD .. obchazim lidi z boku a chodim vecinou do zad .. snazim se chodit na jistotu a vzdy pres zadni vratka kdyz to jde .. sam su jinak desna lama co umre vetsinou jako prvni :DDD nebo ne ? nechal byt to na vasi zkusenosti :))

krvave tricko a koulin jsou dalky .. kteri si sprintnou svuj bod a pak si farmej fullgeary pokud maji dobry spawn :DD

a dalsi clenove jsou zatim na zkusebce :))

zatim je to hlavne o nas trech .. cili pokud mate zajem piste :pp

tak kdyby nahodou .. piste :DD btw .. zadny TS3 , Ventrilo , Mumble atd ... hrajeme na Discortu vsichni :))

S pozdravem xStyle :pp

Zdarec, neviem kde ti mám presne napísať/ozvať sa... nevidím tu nikde fb alebo tvoj discord daj link/pozvánku...dik

https://discord.gg/hQ3yv9d

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation