TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Novinky

Dopis od Nikity

Zdravím vás, nejvěrnější!
Chtěl bych vás informovat co se právě připravuje.
Takže právě teď dokončujeme všechny věci týkající se 0.11, zvláště novou mapu – ta vyžaduje hodně práce navíc, protože zkoušíme použít nový typ osvětlení (krásnější, fyzikálně reálnější atd.), což si  vyžádá další optimalizaci. Dále dokončujeme nový typ exitů, které budou fungovat jako mini questy. Naši grafici pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby tuto novou mapu dokončili. Také přidáme nový typ AI a unikátní loot pro tuto mapu. Obecnou myšlenkou je, aby tato mapa byla náročnější, obtížnější a zajímavější.
Tato aktualizace přinese více zařízení, více zbraní a dalších položek. Například chceme pokrýt mezery v dosud dostupných balistických vestách a přidáváme nové sovětské vesty. Také v této aktualizaci chceme zvýšit používání platformy AR-15 přidáním ADARu civilního AR-15, HK416 a zvýšením dostupnosti M4. A to včetně nových typů munice. Chcete munici RIP? Máme jí pro vás!
Takže z hlediska obsahu je to spíše o množství – pokusíme se toho přidat co nejvíce. Všechny novinky budou popsány v seznamu změn k novému patchi.
Ano, budou i jiné opravy, další optimalizace jako vždy. Ale opět, hlavní zaměření této aktualizace je nová mapa. Po 0.11 bude k dispozici další velká aktualizace optimalizace.
Jak můžete vidět všechno, co chceme, je vytvořit hru, zážitek pro vás, to je pro nás cíl.
A chápeme, že pokud toho chceme dosáhnout, budeme se muset vypořádat se vším, včetně věcí, které se netýkají skutečné hry – provokace, obvinění, dezinformace, špinavostmi. Nebudu to více rozvádět. Já jen řeknu, že vaše požitek ze hry, vaše bezpečnost jsou pro nás hlavními prioritami. A vždycky byly. Víme, co dělat a jak to dělat. Velké díky našim příznivcům – ničeho se nebojte, jsme tady a s vámi.
Právě nyní potřebujeme více času (a štěstí) k dokončení této aktualizace. Opravdu, vážně, opravdu jí chceme vydat před Novým rokem. Opět vám děkuji za vaši podporu.

1

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation