TARKOVCSR
SOCIÁLNE:
Zaradené pod: Images

Dejová línia PMC BEAR pridaná do textRPG!

 

Do textového RPG založeného na EFT sme pridali dejovú líniu PMC BEAR. Budete musieť hľadať tajné dokumenty, ktoré vám možno pomôžu dostať sa z Tarkova živý, budete musieť bojovať s ostatnými PMC a dokonca sa potápať!

„…čakajú tam nejakí BEARovia zaneprázdení prípravou rybej polievky. Sany the Snappy ti kývne bez toho, aby prestal pripravovať veľkú šťuku.

– Takže si prišiel. Dávaj pozor na oheň, nestoj nečinne. Takže plán je nasledovný. Tí chlapi vonku nám nedovolia opustiť toto miesto, to je jasné. Nemám tušenie, či chcú zabiť miestnych ľudí jedného po druhom, alebo niečo iné, ale je to fakt. Musíme ich prinútiť, aby nás pustili. Podľa miestnej povesti bola v Sovietskych časoch niekde v susedstve Tarkova vybudovaná back-room“. Vyvíjali nejakú veľkú zbraň. Keby sme ju našli, mali by sme pádny dôvod na vyjednávanie, čo myslíš? Vydieranie je samozrejme špinavý biznis, ale vieš ako to robili starí Rimania v Ríme. Dúfam, že tí vonku sú dostatočne rozumní, aby nerobili zúfalé činy.

Ako prvý krok pôjdeš s Pavlovou skupinou. Max, zapíš to do úloh! Dobre. A teraz polož kotlík na oheň, nesklam, zomieram od hladu!

Pripojte sa tu: https://forum.escapefromtarkov.com/forum/119-text-rpg/

 

0

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
*
Password generation